Ako sa registrovať do KROS Platformy a previazať účet s CENKROS 4?

Ako sa registrovať do KROS Platformy a previazať účet s CENKROS 4?

KROS Platforma združuje viacero webových aplikácií. Súčasťou KROS Platformy je webové úložisko Stavebné projekty a aplikácia Priebeh výstavby na tvorbu súpisov vykonaných prác. Nájdete v nej aj Online cenníkovú databázu a počet aplikácií sa bude naďalej rozrastať. Registráciou do platformy môžete získať prístup k týmto aplikáciam pod svojím účtom kedykoľvek a kdekoľvek a tiež spolupracovať so svojimi kolegami a partnermi.

 

Objavte výhody prepojenia CENKROSU 4 s KROS Platformou 

Registrácia do KROS Platformy je zadarmo. Najväčšie benefity získate, ak si konto KROS Platformy previažete s CENKROSOM 4. Stačí, ak sa do CENKROSU 4 prihlásite pod svojim e-mailom, najlepšie firemným. Vytvorenie konta vám nezaberie viac ako 2 minúty a uľahčí vám používanie našich aplikácii. Nemajte obavy, prihlasovanie pri každom spustení programu nie je potrebné.  

Pre spustenie CENKROSU 4 je nutná jednorázová registrácia e-mailom. Zaregistrujte sa už teraz a využívajte naplno všetky benefity online aplikácií KROS.

Previazanie KROS Platformy s programom CENKROS 4:

Do KROS Platformy sa prihlásite pomocou ikonky v pravom hornom rohu v okne Zoznam zákaziek:

V programe CENKROS 4 je potrebné prihlásiť sa do KROS Platformy mailom, s ktorým chcete aplikáciu využívať. Ak nie ste do KROS Platformy ešte zaregistrovaný, zvolíte možnosť Vytvoriť nový účet:

Následne sa Vám zobrazí okno s registráciou:
  • Po vytvorení účtu Vám na mail zašleme žiadosť o aktiváciu účtu do KROS Platformy.
  • Potvrdením tlačidla Aktivovať účet sa Vám účet úspešne aktivuje.
  • Po prihlásení do platformy sa následne previaže emailový účet s Vašou licenciou.

Zelená postavička indikuje správne previazanie programu CENKROS 4 s KROS Platformou.

Vstúpiť do cloudového úložiska môžete pomocou ikony v Zozname zákaziek s názvom KROS Platforma.

Do KROS platformy môžete nahrať svoje stavby a využívať ju ako online archív. Stavbu si môžete následne stiahnuť aj na druhom počítači a zjednodušiť si tak prenos dát pri práci na dvoch zariadeniach.

 

Do platformy môžete aj nahrať stavbu, ktorú potrebujete zdieľať inému používateľovi. Ten si ju môže na platforme prezerať, komentovať alebo stiahnuť do programu CENKROS 4.

 

Od 1. 6. 2023 je registrácia e-mailom potrebná pre všetkých zákazníkov.